ترفند های افزایش ویو اینستاگرام + ویو میلیونی


اگر قصد دارید در دنیای بی‌نظیر و پر مخاطب اینستاگرام فعالیت کنید و به عنوان یک چهره یا فروشگاه به درآمد هنگفتی برسید، بایستی به نسبت مسائل زیاد دربرابر پلتفرم اینستاگرام به آگاهی برسید. یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که بایستی به خوبی نسبت به جوانب آن آگاهی داشته باشید، ترفند های افزایش ویو اینستاگرام است. افزایش ویو در شبکه اجتماعی اینستاگرام از طریق مختلف می‌تواند باعث رشد صفحه شما باشد.

می‌توان گفت شناخت این تکنیک‌ها و روش‌ها برای افزایش بازدید در اینستاگرام ابزار حیاتی ب حساب می‌آید که می‌تواند نفوذ و تأثیر شما را در بین مخاطبین اینستاگرام خود به بیشترین میزان ممکن رساند. از همین رو در این مقاله قصد داریم به معرفی کامل و جامعی از مهم‌ترین و بهترین روش های افزایش ویو اینستاگرام بپردازیم.

مهم‌ترین ترفند های افزایش ویو اینستاگرام

اگرچه امروزه اینستاگرام به عنوان بزرگ‌ترین و پر طرفدارترین شبکه اجتماعی در ایران و جهان شناخته می‌شود اما رشد در این شبکه اجتماعی و افزایش مخاطب در آن به راحتی و سادگی امکان‌پذیر نیست و شما بایستی با استفاده از راهکار های مختلف تبلیغاتی و اجرا آن‌ها، به هدف خود نزدیک‌تر شوید. جلب توجه یکی از مهم‌ترین راهکار هایی است که با استفاده از آن می‌توان ویو و بازدید صفحه خود را افزایش دهید و با استفاده از راهکار های مشابه به کسب درآمد نزدیک شود.

افزایش ویو در اینستاگرام با کسب درآمد و معروفیت در این شبکه ارتباط کاملاً مستقیمی دارد و اگر شما بتوانید ویو بیشتری دریافت کنید بالطبع می‌توانید درآمد بیشتری حاصل کنید. فرقی نمی‌کند که در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید اما به هر حال افزایش بازدید ویدئو‌ها و پست‌ها هدفی است که برای موفقیت باید به آن دست یابید. لازم به ذکر است که ذکر کنیم روش‌ها و ترفند های مختلفی برای افزایش ویو اینستاگرام وجود دارد که استفاده از این روش‌ها می‌تواند کمک بزرگی به شما انجام دهد.

علاوه بر اینکه باید سعی کنید این روش‌ها را به خوبی بشناسید و طبق الگوریتم اینستاگرام و مطابق با آن‌ها عمل کنید، بایستی از برنامه منظم و استراتژی قوی برخوردار باشید که در دیگر مقالات به معرفی آن خواهیم پرداخت. در ادامه این بخش به معرفی کامل و عمیقی از بهترین ترفند های افزایش ویو در اینستاگرام خواهیم پرداخت.

چطور ریلز میلیونی بسازیم؟

تولید محتوا جذاب و ارزشمند

می‌توان به قطعیت عنوان کرد که تولید محتوا جذاب و ارزشمند یکی از بهترین و پایه‌ترین ترفند های افزایش ویو در اینستاگرام به حساب می‌آید. تفاوتی ندارد که پست شما به صورت ویدئو یا صرفاً یک تصویر منتشر شود زیرا اولین دلیلی که می‌تواند باعث دیده شد و افزایش بازدید آن شود، برخورداری از محتوا ارزشمند و به خصوص کاربردی می‌باشد.

منظور از محتوا ارزشمند، محتوایی است که در قدم اول بتواند برای کاربران جذاب باشد و باعث جلب توجه شود. از طرفی محتوایی که بتواند نیازی از کاربران را رفع کند و برای آنان کاربردی به حساب آید، یک محتوا ارزشمند به حساب می‌آید. محتوا جذاب علاوه بر اینکه می‌تواند کاربران را در صفحه و پیج شما دقایق طولانی نگهدارد، می‌تواند باعث تعامل آنان با شما شود.

برای تولید محتوا جذاب و ارزشمند راهکار های مختلفی وجود دارد اما اولین راهکار آن، نیاز سنجی کاربران و هدف شما از تولید محتوا به حساب می‌آید. در این مسیر شناخت جامعه هدف نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. راهنمای‌های عملی، اطلاعات مفید، تجریبات شخصی، داستان‌های جذاب و واقعی، نکات آموزشی خاص و منحصر به فرد از مهم‌ترین و اصلی‌ترین محتوا‌های ارزشمند به حساب می‌آید که در اینستاگرام می‌تواند به خوبی جذب ویو داشته باشد.

تعامل با مخاطبان و کاربران

از دیگر ترفند های افزایش ویو در اینستاگرام که تأثیر بسیار بالایی در دیده شدن محتوا در الگوریتم اینستاگرام دارد، تعامل فعال و حرفه‌ای با مخاطبان و دنبال‌کنندگان است که می‌تواند علاوه بر افزایش بازدید، باعث افزایش اعتبار پست‌ها و صفحات شما نیز شود. راهکار های مختلفی برای تعامل با کاربران در اینستاگرام وجود دارد که پاسخگویی به کامنتها و پیام‌هایی که از طریق ریدایرکت یا دایرکت ارسال می‌کنند از مهم‌ترین آن‌ها به شمار می‌رود.

لایک کردن پست‌ها، اشتراک‌گذاری محتویات آن‌ها در صفحه از دیگر روش های مؤثر در تعامل با کاربران است که باعث نزدیکی آنان به شما می‌شود. ناگفته نماند که تعامل با کاربران تنها باعث افزایش ویو و نزدیکی کاربران با شما نمی‌شود بلکه پاسخگویی به تعاملات آن‌ها و افزایش کامنتها در زیر پست‌ها باعث می‌شود که پلتفرم اینستاگرام پست شما را به تعداد کاربران زیادی نشان دهد و بازدید پست و صفحه شما افزایش پیدا کند.

انتشار محتوا در زمان مناسب

انتشار محتوا و پست در زمان مناسب نیز اهمیت زیادی دارد و اگر به درستی انجام شود می‌تواند باعث افزایش بازدید در اینستاگرام شود. برای هرگونه کسب و کار و صفحه‌ای داخل اینستاگرام، زمان‌های متفاوتی وجود دارد که به عنوان زمان مناسب برای پست‌گذاری به حساب می‌آید. برای مثال اگر قصد دارید محتوای آموزشی ایجاد کنید و آن را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید، ابتدا باید تحلیل کنید که بهترین زمان ممکن برای مخاطبین شما چه زمانی است که بیشتر آنان آنلاین هستند.

زمانی که محتوا شما در وقت مناسبی منتشر شود، بدون شک می‌تواند بازدید بیشتری را به سمت خود جذب کند و به طور کلی انتشار محتوا و پست در زمان مناسب به عنوان یکی از ترفند های افزایش ویو اینستاگرام به حساب می‌آید. امروزه وب سایت‌ها و ابزار‌های آنلاین مختلفی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا بدانید بهترین زمان اشتراک‌گذاری محتوا بین چه ساعت‌هایی است اما بدون شک تجربه شخصی شما و تعامل با کاربران شما بهترین زمان انتشار را معین می‌کند.

به طور کلی می‌توان گفت اوایل صبح، عصر و انتهای شب بهترین زمان پست‌گذاری در اینستاگرام محسوب می‌شود و در این زمان‌ها افراد بیشتر از همیشه در اینستاگرام حضور پر رنگی دارند.

برنامه‌ریزی منظم برای انتشار محتوا

برنامه‌ریزی منظم برای انتشار محتوا

در بین راهکار‌ها و روش های افزایش ویو اینستاگرام، برنامه‌ریزی منظم برای انتشار محتوا و پیروی از تقویم محتوایی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ترفند های افزایش ویو اینستاگرام به حساب می‌آید. انتشار محتوا منظم و طبق برنامه علاوه بر اینکه برای اینستاگرام اهمیت زیادی دارد و انجام این کار می‌تواند شما را به حضور در اکسپلور نزدیک‌تر کند، می‌تواند باعث حفظ تعامل و بهود آن با کاربران شود.

انتشار محتوا منظم این توقع را در ذهن مخاطبان قرار می‌دهد که چه روز‌ها و ساعت‌هایی منتظر ارائه محتوا‌های جدید از سوی شما هستند و بیشتر از دیگر پیج‌ها، سعی دارند پیگیر صفحه شما باشند. علاوه بر اینکه انتشار محتوا به صورت منظم به عنوان یکی از روش های افزایش ویو اینستاگرام به حساب می‌آید، می‌تواند به شما کمک کند تا به عنوان یک شخصیت پایدار و مؤثر نیز در بین دنبال‌کنندگان خود شناخته شوید. زمانی که مخاطبین و کاربران شما را به عنوان چنین شخصیتی می‌شناسند، بیشتر از همیشه به شما اعتماد می‌کنند و برای آنان به عنوان یک منبع معتبر شناخته می‌شوید.

در آخر لازم است ذکر کنیم که تهیه و تدوین یک تقویم محتوایی می‌تواند به شما کمک زیادی کند تا بتوانید طبق برنامه‌ریزی محتوا‌های خود را منتشر کنید و از قبل جهت ارائه و اشتراک‌گذاری محتوا‌ها آمادگی داشته باشید. پیروی از تقویم محتوایی از جمله ترفند های افزایش ویو اینستاگرام به شمار می‌رود و می‌تواند تأثیرات مثبت دیگری داشته باشد.

تشویق کاربران به اشتراک‌گذاری محتوا

از دیگر روش های افزایی ویو اینستاگرام و همچنین افزایش دنبال‌کنندگان در اینستاگرام می‌توان به تشویق کاربران برای اشتراک‌گذاری محتوا‌های شما اشاره کرد. بهتر است با استفاده از راهکار های تبلیغاتی و روانشناسی در پست‌ها و محتوا‌های خود به طور بسیار مناسبی از کاربران خود درخواست داشته باشید که محتوا‌های شما را با دیگران به اشتراک بگذارند.

استفاده از قلاب قوی

اگرچه بازدید و ویو بیشتر برای افرادی که قصد دارند در اینستاگرام فعالیت کنند اهمیت زیاد و بالایی دارد اما توجه داشته باشید که این بازدید زمانی کارساز است که مخاطبین تا انتها ویدئو شما را تماشا کنند یا اگر به صورت تصویر پستی را آپلود کرده‌اید، بتواند واچ تایم بیشتری دریافت کند. اینگونه افزایش بازدید می‌تواند تأثیر زیادی در بهبود روند رشد صفحه شما داشته باشید.

برای اینکه بتوانید کاربران را مجاب کنید که محتوا شما را تا آخر نگاه کنند و دقایقی را به آن اختصاص دهید، بایستی از قلاب‌های قوی استفاده کنید که در دیگر مقالات به معرفی بهترین قلاب‌های اینستاگرام خواهیم پرداخت. لازم است ذکر کنیم که استفاده از قلاب‌های متأثر‌کننده و هیجانی می‌تواند به بازدید بیشتر پست شما منجر شود.

جمع‌بندی

سعی کردیم به معرفی عمیق و دقیقی از بهترین راهکار‌ها و ترفند های افزایش ویو در اینستاگرام بپردازیم و هر کدام از این روش‌ها را مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانید با استفاده از هر کدام آن‌ها، پیج خود را رشد داده و به مخاطبین خود بیافزایید.

توجه داشته باشید استفاده از یک یا دو راهکار معرفی شده باعث بهبود ویو محتوا‌های شما نمی‌شود بلکه بایستی از تمامی آن‌ها بهره‌مند شوید تا بتوانید در اینستاگرام به خوبی رشد کنید و کسب و کار خود را متحول کنید. برای اینکه بتوانید نتیجه فعالیت‌های خود را براساس ترفند های افزایش ویو اینستاگرام بررسی کنید، می‌توانید از مربوط به آمار در اینستاگرام استفاده کنید و نتایج را مورد بررسی و مقایسه دقیقی قرار دهید.

منبع:
لایک اینستاگرام مای ممبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *