امروز آهن، مرجع قیمت روز آهن‌آلات در ایران


به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آنا،استعلام قیمت روز آهن آلات در ایران شامل قیمت روز قوطی آهن یا پروفیل، ورق، تیر آهن، نبشی، میلگرد و سایر مقاطع فلزی همیشه برای بسیاری از خریدارن یک چالش بوده است؛ از این جهت اطلاع از قیمت امروز آهن (کیلو، شاخه، شمش) می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.
با توجه به کمبود یک مرجع مناسب جهت بررسی لیست قیمت لحظه‌ای آهن آلات، بر آن شدیم تا یک بستر مناسب جهت مشاهده قیمت روز انواع آهن پیدا کنیم و آن را با شما به اشتراک بگذاریم. طی بررسی گسترده، متوجه شدیم برای دریافت اطلاعات دقیق قیمت آهن امروز سایت امروز آهن ضمن درج آخرین نرخ آهن در بازار، قیمت آنلاین آهن آلات را به صورت روزانه در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در ادامه به بررسی بیشتر نحوه استعلام قیمت آهن آلات از یک مرجع معتبر می‌پردازیم.

اطلاع از قیمت روز آهن آلات در ایران

یکی از مشکلات بزرگ خریداران آهن آلات، اطلاع از قیمت روز هر کیلو آهن است. حتی با وجود سایت‌های فروش آنلاین این مشکل همچنان پابرجاست، چرا که بسیاری از افراد در استعلام تعرفه آهن به صورت اینترنتی هم مشکل دارند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، مراجعه به سایت امروز آهن را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

قیمت آهن آلات امروز
کارخانه امروز آهن با بیش از ۳۰ دهه سابقه فعالیت در حوزه آهن هر روز نرخ خرید محصولاتی نظیر قوطی آهن، ورق، تیر آهن، پروفیل، نبشی، میلگرد و … را به روزرسانی می‌کند. با ورود به این سایت می‌توانید اطلاعات دقیقی از آخرین قیمت هر محصول در بازار ایران را کسب کنید. از نظر ما امروز آهن معتبرترین مرجع استعلام قیمت روز آهن و میلگرد است.

قیمت روز قوطی آهن

آخرین قیمت هر کیلو قوطی آهن به عواملی نظیر قیمت دلار، تورم، میزان عرضه و تقاضا، صادرات، شاخص بورس و … بستگی دارد. همچنین قیمت نهایی هر قوطی بر اساس پارامترهایی نظیر ابعاد قوطی، ضخامت قوطی، برند قوطی، محل بارگیری و … مشخص می‌شود.
در جدول زیر لیست قیمت برخی از پرفروش ترین قوطی های بازار (قیمت امروز قوطی آهن) را مشاهده می‌فرمایید:

محصول

ضخامت (mm)

قیمت (تومان)

قوطی ۲۰*۲۰

۲

۳۹٫۹۰۰

قوطی ۳۰*۳۰

۲

۳۹٫۵۰۰

قوطی ۵۰*۵۰

۲

۳۹٫۵۰۰

 

جهت مشاهده لیست قیمت کلیه قوطی‌های آهن موجود در بازار به سایت امروز آهن مراجعه بنمایید.

قیمت روز ورق آهن

به طور کلی کیفیت ورق، برند سازنده، نوسانات بازار ارز، هزینه های جانبی، حمل و نقل و … همه و همه در قیمت امروز یک ورق آهن تاثیرگذار هستند.
در جدول زیر قیمت روز ورق آهن یا به عبارتی قیمت برخی از ورقه‌های آهن پرطرفدار را مشاهده می‌کنید:

محصول

ضخامت (mm)

قیمت (تومان)

ورق سیاه ۱٫۵ میل نرم

۱٫۵

۳۰٫۰۰۰

ورق سیاه ۱٫۵ میل بسیار نرم

۱٫۵

۳۲٫۳۰۰

ورق سیاه ۱٫۵ میل سفت

۱٫۵

۳۲٫۰۰۰

برای دیدن لیست قیمت کلیه ورق‌های آهن موجود در بازار به سایت امروز آهن (مرجع قیمت روز آهن) مراجعه نمایید.

قیمت روز تیر آهن

یکی از مهمترین موارد در قیمت امروز آهن قیمت لحظه‌ای تیر آهن است. تعرفه خرید تیرآهن بر اساس عواملی همچون نرخ ارز، قیمت مواد اولیه، تورم و … تغییر می‌کند. از طرف دیگر قیمت این محصول با توجه به برند سازنده و ضخامت بسیار متفاوت می‌باشد.

در جدول زیر لیست قیمت برخی از محصولات پرفروش بازار را مشاهده می‌کنید:

محصول

ضخامت (mm)

قیمت شاخه (تومان)

تیر آهن فایکو

۱۶

۵٫۵۰۰٫۰۰۰

تیر آهن ذوب آهن

۱۶

۵٫۸۰۰٫۰۰۰

تیر آهن ظفر بناب

۱۶

۵٫۱۰۰٫۰۰۰

 

جهت مشاهده لیست قیمت کلیه تیر آهن‌های موجود در بازار به سایت امروز آهن، مرجع قیمت روز آهن، مراجعه نمایید.

قیمت روز نبشی

قیمت نبشی هم با توجه به قیمت ارز، مواد اولیه، تورم و … دائما در حال تغییر است. از طرف دیگر نرخ نبشی با توجه به ضخامت، ابعاد و برند سازنده تعیین می‌شود. برخی از محصولات پرفروش نبشی به همراه قیمتشان را در جدول زیر ملاحظه می‌کنید:

قیمت روز نبشی

محصول

ضخامت (mm)

قیمت (تومان)

نبشی ۵۰*۵۰ ناب تبریز

۴

۲۳٫۹۰۰

نبشی ۵۰*۵۰ شکفته

۵

۲۴٫۳۰۰

نبشی ۸۰*۸۰ شکفته

۸

۲۴٫۳۰۰

 

اگر می‌خواهید لیست قیمت کلیه نبشی های موجود در بازار را مشاهده کنید می‌توانید از مرجعه معتبر امروز آهن کمک بگیرید.

قیمت روز میلگرد

قیمت لحظه ای میلگرد در بازار ایران بر اساس یکسری از عوامل خارجی مدام تغییر می‌کند. همچنین یکسری دیگر از عوامل درونی در قیمت هر کیلو میلگرد تاثیرگذار هستند.
در ادامه قیمت روز میلگرد به همراه جزئیات آن را مشاهده می‌کنید:

محصول

ضخامت (mm)

قیمت (تومان)

میلگرد ذوب آهن

۱۶

۲۴٫۵۰۰

میلگرد شاهرود

۱۶

۲۴٫۷۰۰

میلگرد ظفر بناب

۱۶

۲۳٫۶۰۰

 

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و انواع میلگرد، می‌توانید وارد سایت امروز آهن شوید.

بررسی قیمت روز هر کیلو، شاخه و شمش آهن

به طور کلی قیمت روز آهن آلات در ایران به صورت کیلویی بیان می‌شود. برای مثال قیمت هر کیلو میلگرد به صورت میانگین چیزی حدود ۲۴ یا ۲۵ هزار تومان است، به این معنی که شما برای خرید هر کیلوگرم میلگرد باید به اندازه ۲۵ هزار تومان از بودجه خود هزینه کنید.
اما گاهی اوقات قیمت امروز آهن بر اساس شاخه یا شمش نیز اعلام می‌گردد. به عنوان مثال در جداول بالا ما قیمت هر شاخه تیرآهن را بیان کرده‌ایم. البته قیمت روز شمش آهن کمتر مورد توجه خریداران و فروشندگان قرار می‌گیرد، اما بعضا از این روش قیمت گذاری هم در معاملات استفاده می‌شود.

قیمت امروز آهن؛ نگاهی بر نوسانات بازار

آمارها به خوبی نشان می‌دهد قیمت آهن آلات در بازار داخلی هر روز در حال نوسان است؛ به طوری که کمتر می‌توان شاهد بود قیمت هر کیلو آهن چند روز متوالی یکسان باشد.
همانطور که متوجه شدید، عواملی نظیر نرخ ارز، قیمت مواد اولیه، هزینه های تولید، تورم، سیاست‌های داخلی، میزان عرضه، میزان تقاضا، شرایط صادرات و … بازیگران اصلی نوسانات قیمت آهن آلات محسوب می‌شوند. با هر تغییر در پارامترهای نامبرده می‌توان شاهد یک جهش منفی یا مثبت در قیمت محصولات آهنی بود.

نمودار قیمت امروز آهن و روزهای قبل

نمودار بالا تغییرات قیمت میلگرد کارخانه ذوب آهن از اواسط سال ۱۳۹۸ تا اواسط سال ۱۴۰۱ را نشان می‌دهد. این نمودار گواه نوسانات شدید قیمت آهن آلات در بازار داخلی است.

مرجع استعلام قیمت روز آهن امروز آهن

با توجه به اهمیت قیمت امروزآهن برای خریداران، در زمان نوشتن این نوشته به این فکر می‌کردیم که خریدار چگونه باید به لیست قیمت لحظه‌ای انواع آهن دسترسی داشته باشد؟ همانطور که در این مقاله به این سوال پاسخ دادیم، سایت امروزآهن با آدرس اینترنتی https://emroozahan.com و تلفن ۰۲۱۵۵۵۱۰۵۵۵ یک مرجع معتبر و قابل اعتماد برای مشاهده آخرین قیمت روز آهن آلات در ایران است. چه در زمان خرید، چه در زمان بررسی بازار، شما می‌توانید وارد سایت امروز آهن شوید و نرخ یا قیمت خرید و فروش انواع آهن را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *