مراسم عزاداری شهادت حضرت آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور و هیئت همراه در بانک رفاه کارگران برگزار شد


مراسم عزاداری شهادت حضرت آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور و هیئت همراه در بانک رفاه کارگران برگزار شد

مراسم عزاداری شهادت آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران اسلامی و هیئت همراه با حضور مدیران عالی و جمع کثیری از کارکنان بانک رفاه کارگران در محل این بانک برگزار شد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مدیرعامل بانک رفاه کارگران طی سخنانی در این مراسم گفت: راه رئیس جمهور شهید، راه خدمت است و اگر بتوانیم مشکلی از مردم حل کنیم و خدمت‌رسانی مناسب به هم‌وطنان داشته باشیم، در مسیر این شهید والامقام گام برداشته‌ایم. 

 

دکتر اسماعیل للـه‌گانی با بیان اینکه مسیر خدمت‌رسانی دولت تداوم دارد تاکید کرد: برای حرکت در این مسیر باید با جدیت بسیار تلاش کنیم و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم و اجازه ندهیم خدمت‌رسانی بانک رفاه کارگران لحظه‌ای متوقف شود. 

وی با بیان اینکه رئیس جمهور شهید بر عهد خود با مردم پایبند بود تصریح کرد: آیت‌الله رئیسی در تمامی مسائل و موضوعات تاکید داشتند که باید خدمتگزاری به مردم در راس برنامه‌ها باشد و در این مسیر جانفشانی کردند.

دکتر للـه‌گانی رفع مشکلات سازمان تامین اجتماعی را از جمله دستاوردهای دولت سیزدهم برشمرد و گفت: پیش از این سازمان برای موضوعات مختلف از بانک تسهیلات می‌گرفت، اما در حال حاضر مسیر تامین مالی سازمان سمت و سوی خود را دارد و مشکلات مربوطه به سمت بانک رفاه کارگران سوق پیدا نمی‌کند و این مهم ناشی از مدیریت بهینه رئیس جمهور شهید است. 

 

رئیس قرارگاه جهادی گام دوم انقلاب نیز طی سخنانی در این مراسم گفت: بر همه ما واجب است که در مسیر خدمت به مردم که یکی از اهداف متعالی دین مبین اسلام است، گام برداریم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علم‌الهدی با بیان اینکه یکی از اهداف گام دوم انقلاب خدمت به مردم است تصریح کرد: با تحقق اهداف این مهم، ایران اسلامی می‌تواند در دنیا نمونه باشد و به عنوان یک کشور مسلمان درخشان عمل کند.

رئیس قرارگاه جهادی گام دوم انقلاب با بیان اینکه آیت‌الله رئیس همیشه در حال خدمت به مردم بود، تصریح کرد: ایشان به صورت شبانه‌روزی در حال تلاش بود و در همین مسیر به درجه رفیع شهادت نائل آمد و همه ما وظیفه داریم در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی با جدیت بسیار به مردم خدمت‌رسانی کنیم.

 

شایان ذکر است، مداح اهل بیت عصمت و طهارت نیز در این مراسم به مداحی و ذکر مصیبت پرداخت و در رثای رئیس جمهور شهید و هیئت همراه مرثیه‌سرایی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *